تیر خلاصی بر پیکر مرده وحدت!!! (افسانه شهادت حضرت زهرا)

با توجه به شناخت عمیقی که از مذهب شیعه اثنا عشری دارم و طی مدت بیست و چند سال که شیعه امامی اثنا عشری را از خلال برخورد و معاشرت و گفتگو و مناظره و مطالعه و بحث و تحقیق در کتابهای مرجع و متون اساسی آنان شناخته ام هیچ دین و مذهب و مکتب دینی و سیاسی را در جهان به وقاحت این مذهب ندیده ام .

تا اینجا را یک ادعای بی دلیل فرض کنید اما اجازه دهید که اولا به تجربه شخصیتهای دیگری اشاره کنم که با تأثر از شعارهای منافقانه و مصلحت جویانه سران این مذهب و بر اساس طینت و سرشت پاک و دید خیرخواهانه نسبت به عموم  مسلمین  فکر می کردند که چون  اسلام همواره بر وحدت کلمه تاکید داشته لذا باید با همه امت اسلامی از جمله شیعیان اثنا عشری نیز وحدت نمود و لذا در این راستا تلاشهای فراوانی کردند اما سرانجام به بن بست رسیدند و چاره ای جز این نیافتند که در ملأ عام و با تألیف کتاب و اعلان در انظار عموم پشیمانی خود را بطور آشکار بر ملا کنند و به همگان بگویند که سخت در اشتباه بوده اند و مذهب شیعه اثنا عشری را نشناخته اند!!!.

از این قبیل شخصتها می توان به:

دکتر مصطفی السباعی دانشمند فقید سوری صاحب کتاب السنه و مکانتها فی التشریع الاسلامی. (الشيخ الدكتور الأزهري مصطفى السباعي الحسني (متوفي 1964 م).

علامه موسی الجارالله (1295- 1369 هـ) دانشمند فقید قفقازی الاصل صاحب کتاب «الوشیعة فی نقد عقائد الشيعة».

محب الدین خطیب دانشمند فقید مصری صاحب کتاب «الخطوط العریضه فیما بنی علیه اصول المذهب الشیعه الاثنی عشریة».

http://ar.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AD%D8%A8_%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%8A%D9%86_%D8%A7%D9%84%D8%AE%D8%B7%D9%8A%D8%A8

دکتر علی السالوس عالم و دانشمند معاصر و اقتصاد دان معرف مصری قطری صاحب کتاب «مع اثنی عشری فی الأصول والفروع».

شیخ سعید حوی  عالم و دعوتگر معروف سوری (متوفی 1409هـ ق) صاحب كتاب الخميني شذوذ في العقائد شذوذ في المواقف.

دکتر یوسف قرضاوی رئیس هیئت اتحاد علمای مسلمین صاحب مناظره معروف با هاشمی رفسنجانی در تلویزیون الجزیره. و دهها شخصیت دیگر را نام برد.

علت انصراف تمامی این شخصیتها از پروژه تقریب و وحدت کذایی نفاق و دورنگی و دو دویی علماء و داعیان مذهب شیعه است که با کمال وقاحت و بی حیایی از یک سو به بهترین و پاکترین یاران و اهل بیت رسول الله (صلی الله و علیه و آله و سلم) اهانت می کنند و صحابه و امهات المومنین رضی الله عنهم را کافر و منافق و مرتد و غاصب و ملعون می دانند و آن سروران و سرداران و پیشگامان و الگوهای ایمان وتقوا را قاتل فاطمه زهرا (رض) وغاصب فدک و خلافت معرفی می کنند!!!؛ و در نماز و دعا و هر جای دیگر به آن اولیاء و دوستان خدا لعنت و نفرین می فرستند و همزمان با کمال وقاحت «ادعای وحدت و اتحاد و انسجام با امت  اسلامی» را می کنند!!.

چه دلاور است دزدي كه به كف چراغ دارد!!

فکر می کنم ادعای بی دلیل اول مقاله اینک بی دلیل ننماید! درست است؟! پس تکرار می کنم که هیچ دین و مذهب و مکتبی به وقاحت شیعه اثنا عشری امامی صفوی رافضی منش نیست.

و یاد آور می شوم که سخن ما فقط از روافض صفوی منش است و قطعا این سخن شامل عموم شیعیان علوی و دوستداران و پیروان حقیقی اهل بیت (ع) نمی شود.

یکی از سران و فتنه انگیزان حقیقی این جریان فتنه در صدسال اخیر فتنه جوی مکار و پر طمطراق سید شرف الدین موسوی لبنانی است که کتابهای فتنه پرور و نفاق افکن او و دروغهای بی شرمانه این مدعی کاذب وحدت امت اسلامی چنان آتشی بپا کرده که خاموش کردن آن تلاش و کوشش فراوانی می طلبد.

امروز مطلبی در یکی از سایتها دیدم با عنوان (وحدت امت اسلامی هدفی مهم در نوشته های شرف الدین!!! به قلم دکتر سید محمد ثقفی( نشر 23 فروردین 1389 )

صدور اینگونه مقالات منافقانه و مکارانه (به شیوه خود او که یکی از بدترین دروغ پردازان و فریبکاران و تفرقه افکنان و کینه پروران صد سال اخیر را مصلح (اصلاح گر) و وحدت خواه معرفی کند) اصلا برای مردم جای شگفتی ندارد! چون الحمد الله بسیاری از مردم با این خط نفاق و فتنه کاملا آشنا هستند! اما شگفتی از کسانی است که به هر دلیلی حتی با مشاهده و چه بسا لمس دهها و صدها دلیل و شاهد روشنتر از  روز هنوز هم فکر می کنند «علی آباد ده است»!!.

وای بر ما اگر پرده نفاق و فتنه جلو چشمان ما را بگیرد!.

وای بر ما اگر مکر و حیله مکاران و فتنه جویان ما را از دیدن حقایق باز دارد!.

وای برما اگر ترفند منافقانه و بر چسپ مغرضانه «وهابیت» ما را به برادران خودمان بدبین کند و دشمنان اهل بیت و دشمنان وحدت و اتحاد امت اسلامی  و کینه جویان وفتنه انگیزان را در نظر ما خیر خواه اسلام و خیر خواه تشیع واقعی و اهل سنت جلوه دهد!!!.

وای برما اگر اختلاف نظر جزئی اهل سنت با یکدیگر ما را از اهل سنت وخودی ها دور گرداند و به دامان فتنه انگیزان و دروغ پردازان و منافقانه سوق دهد!.

وای بر ما اگر سراب وحدت فتنه جویان و کینه پروران ما را از اسلام خالص و توحید بی شائبه و یکتا پرستی بی لوث دور کند و به انواع شرک و خرافات و بدعتهای مخالف دین نزدیک گرداند!!.

وای بر ما اگر دروغها وتهمت ها و حیله گری ها و فتنه جویی ها و زبان بازیهای مکاران و فتنه گران و کینه پروران ما را از صراط مستقیم و منهج شفاف و عقیده خالص اهل سنت و جماعت دور گرداند!.

وای برما اگر امواج متلاطم فتنه ها ما را از ساحل امنیت عقیده خالص اهل سنت به جنگلهای متوحش دروغ وتهمت  و فتنه وشرک و بدعت به نام دین متواری کند.

وای بر ما اگر نتوانیم تشخیص دهیم و بفهمیم که کسانی که صحابه را کافر و منافق و مرتد و غاصب و قاتل فاطمه زهرا  می دانند و بر اساس مشتی روایات جعلی و دروغین مسلمانان از همه جا بی خبر را علیه صحابه رسول الله صلی الله علیه وسلم تحریک می کنند و با ساز صهیونیست ها و سایر دشمنان اسلام میرقصند و دلهای پاک مسلمانان را نسبت به صحابه رسول الله صلی الله علیه و سلم و نسبت  به سایر امت اسلامی پر از کینه و دشمنی و لعن و نفرین می گردانند هرگز نمی توانند خیر خواه اسلام و امت اسلامی باشند!!!.

این کینه جویان وفتنه انگیزان و کینه پروران همچون اجداد عقده ای شان هیچ هدفی جز خنجر زدن به اسلام به نام دین و خدا و پیامبران و اهل بیت علیه السلام ندارند!

این واقعیت را همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی باید بدانند و حساب این فرقۀ رافضی صفوی منش دشمن دین را از عموم شیعیان و مسلمانان جدا کنند.

چه معنی دارد که عده ای به ظاهر عالم دین تابوت خیالی بر شانه بگذارند و برای تحریک مردم علیه اسلام و صحابه و اهل بیت و تاریخ زرین اسلام با پای لخت و پیاده پیشاپیش عوام از همه جا بی خبر ناله و فغان یا زهرا سردهند؟!!.(که هزاران رحمت و رضوان خدا بر روان پاک آن عزیز و خاندانش باد)

چه معنی دارد که به بهانه شهادت حضرت فاطمه زهرا (000/10) ده هزار معمم تبشیری تفرقه افکن را به مناطق مختلف اهل سنت بفرستند که دلهای پاک مردم و فضای صمیمی و اخوت چند صد ساله مردم را به کینه و عداوت و دشمنی مبدل کنند؟!.

چه معنی دارد که در شهرهای صد در صد سنی نشین مثل سنندج 35 مرکز عزا داری به بهانه دروغ و بهتان مغرضانۀ  شهادت فاطمه زهرا (رضی الله عنها) دایر شود!!!.

(حتما برای گوشزد کردن خطر وهابیت است که اینک کتاب تفرقه افکن آیت الله ناصر مکارم «وهابیت برسر دوراهی» در تیراژ 6000 هزار جلد در سنندج توزیع می شود!!!).

چه معنی دارد که هر روز و هر سال این طرح نفاق ارسال مبلغ (یا مبشر) تفرقه افکن!! به بهانه های مختلف از جمله همین مناسبت به مناطق محروم! (سنی نشین) افزایش داشته باشد سال گذشته 8 هزار و امسال ده هزار یعنی 20٪ افزایش پیدا کند!!!.

چه معنی دارد که در کشوری که به نام اسلام اداره می شود و پرچم اسلام را بر دوش دارد در داخل و خارج هرجایی که فرصت پیدا کنند با تمام امکانات و تمام قدرت به جان «جنازه مرده و بی جان وحدت» می افتند و تا جایی که بتوانند از او انتقام می گیرند؟!.

متاسفانه در کشور اسلامی و شاید تنها کشوری که ادعاهای گزاف  سخنگویانش گوش جهانیان را کر کرده از پارلمان آن! ازخانه ملت! از جایی که باید مسئولیت اصلی اش قانون گذاری برای پیشبرد کشور و مصالح علیای اسلام باشد قانونی تصویب می شود که وفات طبیعی دختر گرامی رسول الله (ص) وفات نه که شهادت بوده و برای تجلیل از این شهادت خیالی ده روز عزا داری عمومی اعلان می شود و اینک با ترفند و حیله و دروغ آن ده روز به چهل روز افزایش می یابد!!!.

آری در کشوری که می بایست علما و روشنفکران و دانشمندان و سایر آحاد ملت الگو و نمونه اخلاق اسلامی و مظهر وحدت و اتحاد و انسجام  اسلامی  باشند عده ای غالی و افراطی که از سرچشمه گل آلود مذهب رافضی و صفوی آب می خورند با دسترسی به مراکز قدرت و تصمیم گیری و با سو استفاده از امکانات سیاسی و معنوی و اقتصادی کشور و با پول نان ملت گرسنه ایران! خود را سخنگو و همه کاره مذهب شیعه و اسلام ناب قلمداد میکنند!!.

و درکشور پر افتخار ایران که ملت فهیم و متمدنش قرنها و بلکه هزاران سال است با هم به بهترین شکل مسالمت آمیز زندگی می کنند در میان چنین ملت بزرگواری تخم کینه واختلاف وتفرقه می کارند!!.

هر انسان عاقل و هر شیعه صادق اهل بیت (ع) و پیرو حقیقی پیامبر گرامی واهل بیت و هر شهروند عزیز ایران می تواند بپرسد که انگیزه چیست؟! علت چیست؟! هدف چیست؟! مقصود نهایی چیست؟!!

آیا می توان حدس زد که تمام این سوژه در واقع طرح صهیونیست است که برای تضعیف قوت اسلام چنین الم شنگه ای بپا کرده و عده ای نیز با عبا و عمامه اسلام پرچمدار این تفرقه افکنی و کینه پروری و ایجاد دشمنی و فتنه و نفاق در میان مسلمانان شده اند؟!

ظاهرا بعید به نظر نمی رسد دکتر موسی موسوی نوه آیة الله بزرگ سید ابوالحسن موسوی اصفهانی در کتاب شیعه و تصحیح و آیة الله سید ابوالفضل برقعی قمی در کتاب خاطراتش سوانح ایام به این اشاره دارند که انگلیس و صهیونیست در آتش افروزی و تفرقه انگیزی ایام عاشورا و نیز در تعیین مرجعیت نقش کلیدی دارند؟!!!.

قرینه های فراوانی هم می توان جستجو کرد مثلا:

 • اینکه هشت سال است که آمریکای غاصب و جنایتکار و متجاوز ملت عراق را به خاک خون می کشد اما یک جمله مبنی بر جهاد علیه آمریکا از مرجع بزرگ آیت الله سیستانی صادر نمی شود علت چیست؟!.

 • اینکه آیه الله ناصر مکارم دولت آذربایجان را تهدید به جهاد می کند (دستور خواهیم داد شیعیان مقاومت کنند و هر کسی کشته شود شهید است!) همین حضرت آیة الله و سایر آیات عظام چرا علیه آمریکای غاصب و متجاوز فتوای جهاد نمی دهند و نمی فرمایند که هر کس در مقاومت علیه امریکا کشته شود شهید است؟!.

 • چرا فتوای عمومی علیه صهیونیست صادر نمی کنند فقط برای فریب مردم حزب الله را به رخ مردم  می کشید اکنون همه می دانند که حزب الله مسولیت نگهبانی از اسراییل را به عهده دارد!!! (دبیر کل سایق حزب الله و مقالات عبد العزیز کامل در مجله البیان)

چونکه طبق روایات موجود در کتب روایی مختلف شان در زمان غیبت امام زمان نه جهاد است و نه نماز جمعه! (کتب ثمانیة)

آری عزیزان! دروغ و افسانه شهادت حضرت فاطمه کلک و نیرنگی بیش نیست و من با افتخار عرض میکنم که یکایک مسلمانان اهل سنت که بیش از 90٪ امت اسلامی را تشکیل می دهند تمام اهل بیت رسول لله صلی الله علیه وسلم را تاج سر خود می دانند و خاک پای آنان را توتیای چشم شان می کنند.

در هیچ خانواده ای نیست که چند تا از فرزندانشان به اسم اهل بیت نامگذاری نشده باشد اهل بیت فقط 12 نفر نیست اهل بیت شامل تمامی عموها و پسر عموها و نسل آنان و همسران رسول الله امهات المومنین می شود اما اینکه اهل بیت فقط منحصر در 12 نفر باشد و سایر عموها و پسر عموها و همسران رسول گرامی محروم باشند خود یک توطئه یهودی است.

و الا چه معنی دارد که کل اسلام خلاصه در امامت!!، و امامت خلاصه در دوازده نفر!!! و دوازده نفر هم خلاصه در یک نفر!!!! آن یک نفر هم با وجود اینکه تولدش ثابت نشده! اختیارات تمام جهان هستی در دست اوست!!!.

یک نفر غایب که از 1200 سال پیش تا کنون ( و حتی پیش از آن) کسی او را ندیده (و لذا حدیث ساختند که هر کس او  را ببیند ملعون است!) آن هم در سرداب سامرا و اخیرا در چاه جمکران! زندانی است!!!.

پس توطئه و سازش گسترده است و دروغ و افسانه شهادت فاطمه زهرا رضی الله عنها بخشی از همین توطئه گسترده برای ضربه زدن به اسلام است!.

هر کسی هم که از این توطئه سر در بیاورد و تابوت خیالی فاطمه را بر دوش نگرفته و پای لخت و پیاده عزاداری نکرده وابولؤلؤ مجوسی را تقدیس نکرده و صحابه و اهل بیت رسول الله صلی الله علیه وسلم را کافر و مرتد و منافق و غاصب و قاتل نداند حتی اگر شیع باشد وهابی است!!.

پس تمام اهل سنت و شیعان حقیقی و ضد خرافات باید هوشیار باشند و الحذر که مبادا وهابی شناخته شوند:

هر کس مسجدی بسازد وهابی است!!.

هر کس غیر از کتابهایی که به او گفته می شود بخواند وهابی است!!.

هر کس مدرسه ای  اداره کند وهابی است!!.

هر کس پنج وقت نماز بخواند وهابی است!!.

هرکس برای قبر و گنبد بارگاه نذر نکند وهابی است!!.

هر کس خودش را به ریسمان و زنجیر این گنبد و بارگاه آویزان نکند وهابی است!!.

هرکس قرآن بخواند و به آیات توحید دقت و توجه نماید وهابی است!!.

هر کس در محافل و مجالس تبشیری سازمان تبلیغات شرکت نکند وهابی است!!.

هرکس چشم بسته دنبال تبلیغات دین زدایی و تحریف معنوی قرآن و تاریخ راه نیفتد وهابی است!!.

هرکس اسم فرزندانش را به اسم ابوبکر و عمر وعثمان وعایشه و طلحه و زبیر و خالد و معاویه بنامد وهابی است!!.

خلاصه اینکه اسلام در دو چیز خلاصه می شود:

1-شیعه اثنا عشری امامی رافضی صفوی.

2- سنی اثنا عشری!!! (اعم از حنفی یا شافعی یا مالکی یا حنبلی)

پس شما یا باید شیعه اثنا عشری باشید یا سنی اثنا عشری!!! که بجز اسم و شکل ظاهر؛ همه چیز: از عقیده تا فکر و اندیشه همه باید با شیعه رافضی هماهنگ باشد!! شیعیان حقیقی نیز وهابی هستند!! شما کی هستید؟!!

Advertisements

یک پاسخ to “تیر خلاصی بر پیکر مرده وحدت!!! (افسانه شهادت حضرت زهرا)”

 1. داود Says:

  محب علی


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

 • مجموعه تالیفات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات استاد

  مجموعه کتب ترجمه شده توسط استاد در یک فایل

  مجموعه ترجمه های استاد

  مجموعه مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه مقالات استاد

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات

 • %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: