فاطمه الزهرا سلام الله علیها اولین شهید ولایت

چهارشنبه, 08 اردیبهشت 1389 ساعت 21:02

محسن سالمی 1389-02-09 01:16

حناب دکترخزعلی باسلام

درود ورحمت خدا بر پیامبراکرم (ص) ودخترگرامی اش فاطمه الزهرا (ع)

چندی قبل دریکی ازسایت معتبرخبری وحتی بعضی از رونامه ها خواندم که حضرات شکنجه گر و سربازان گمنام امام زمان برای شکنجه زندانیان کار خودشان را با ذکر یا زهرا شروع میکنند!!

وحتی بنا بقرائن موجود وبا قرار نجات یافتگان از شکنجه گاه کهریزک تجاوز به انسانها اعم از زن ومرد را هم با ذکر یا زهرا اغاز مینمایند!!.

اگرخاطرتان باشد درسال 78 در زمان حمله به کوی دانشگاه هم اقایان سپاهیان پاسدار که تحت نام لباس شخصی ها شناخته میشوند بعضی از دانشجویان را با ذکر یا زهرا از طبقه چندم ساختمان به پائین پرتاپ کردند و کشتند!!!.

سئوال اصلی من اینست که در کشوری که ادعای داشتن حکومت برخاسته از راه  و روش علی ابن ابیطالب (ع) وقوانین شیعه را دارد چطور بخودش اجازه میدهد که جنایات علیه بشریت را با ذکر نام و بنام مقدس ترین زن عالم هستی انجام دهد؟!!.

چه کسی درکشور شیعه ایران دفاع از حیثیت – حرمت و اعتبار این افتخار افرینش و زن نام  اور جهان اسلام حضرت زهرا دخت پیامبر گرامی را بعهده دارد؟ ایا خاندان نبوت و امامان شیعه افریده شدند فقط برای اینکه مشتی ادمکش حرفه ای بیمار روانی و اخوند واخوند مسلک بی سروپا – بیسواد – بی مایه – سود جو و نا محترم از نام و اعتبار خاندان نبوت برای انجام اعمال جنایتکارانه شان و پرکردن شکم سیری ناپذیرشان استفاده سو کنند و در این راه انقدر پیشروی کنند ویا پرت وپلا بگویند و دروغ بافی کنند که صدای اعتراض همه را در سراسر دنیا دراورده اند!!!.

ملت ایران دیگر امیدی به اقای … ندارد (البته ازاول هم نداشت ولی ساکت بود) چون میدانند که همه این جنایات – غارتگریها و فساد بدستورمستقیم او و بدست عوامل و مزدورانش انجام میشود  پس کجایند مراجع دینی  که خود را مبشراسلام  وشیعه میدانند وچرا خفه خون گرفته اند وصدایشان درنمیاید؟.

چرا باعمال شنیع وخلاف دین ومذهب و قانون علی خامنه ای و شکنجه گران و باز جویان و سربازان گمنام امام زمان او که اینهمه جنایت و ادمکشی و تجاوز را با نام مقدس فاطمه الزهرا(ع) انجام میدهند اعتراض نمیکنند؟ مگر زندگی چقدر ارزش دارد که با عنوان مرجعیت باندازه یک پسربچه 7 ساله هم شجاعت – مردانگی – غیرت – حمیت – ازخود گذشتگی و تعصب ندارند ومسئولیت های مذهبی – ملی و انسانی خودشان را فراموش کرده اند؟!!. ایا دست و دلبازیهای حکومت برای خفه کردن مراجع هم کارسازبوده است؟!

البته من مصباح یزدی – نوری همدانی و ناصر مکارم شیرازی را اصولا مرجع و یا روحانی نمیدانم چون خودشان هم ازجمله ایجاد کنندگان این جو خفقان اور – جنایات – تجاوزها – دزدیها – غارتگری ها و فساد حکومتی هستند!!! این اشخاص و امثال انها مانند جنتی – سید احمد خاتمی – محمد یزدی – صادق لاریجانی وصدها اخوند دیگر در نابودی اسلام ومذهب شیعه نقش بسزائی ایفا کرده اند!!! و با جدیت فراوان درنابودی کشورهم کوشا هستند!!.

هیجکس مانند روحانیت شیعه نمیتوانست این مذهب را وارونه بدنیا وجهانیان بشناساند انان چنان کردند که اینک شیعیان بعنوان مردمان خشک مغز – خشن و تروریست شناخته میشوند وشیعه بعنوان یک مذهب بدنام معرفی شده است!

کار بجائی رسیده که یکی از نویسندگان غربی چندی پیش در یکی از روزنامه ها چاپ خارج نوشته بود که اسلام دین نیست بلکه یک فرقه تروریست وغارتگر و جنایتکا ر است!!.

آیا ما غیرازاین درکشورمان میبینیم . ایا اقای … بارفتار واعمال خودش در نابودی حیثیت و اعتبار  وحرمت شیعه و کشور قدم بر نداشته است؟! او برای یک دستمال که حکومت ضد بشری اش باشد قیصریه ای( همان اسلام ومذهب شیعه ) را به آتش نکشید؟ ومردم رابه دین ومذهب ومرجعیت و روحانیت بدبین نکرد و نفرت مردم را برنینگیخت؟!

قضاوت آیندگان درمورد حکومت فعلی که بهیچ وجه نشانی از اسلام واقعی و مذهب شیعه ندارد – روحانیت شیعه و مراجع و اصولا دین ومذهب مان چه خواهد بود؟ ما به فرزندانمان چه باید بگوئیم واینهمه جنایات – فساد – غارتگری – تجاوز – دروغگوئی – دریدگی – وطن فروشی و بی توجهی  به  منابع  و مصالح  ملی  را چگونه  توجیح  کنیم و چه  کس یا کسانی  را مقصر قلمداد نما ئیم؟

توفیق روزافزون شماراارزومندم

http://www.drkhazali.com/index.php?option=com_content&view=article&id=538:1389-02-08-17-42-23&catid=236:1388-11-13-13-53-53

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

 • مجموعه تالیفات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات استاد

  مجموعه کتب ترجمه شده توسط استاد در یک فایل

  مجموعه ترجمه های استاد

  مجموعه مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه مقالات استاد

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات

 • %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: