هنر آدم کشی در ایران

کشور عزیز ما طی سی سال گذشته رشد فراوانی کرده است، آمار و ارقام منتشره نشان می دهد که رشد دانش و فن آوری در رشته‌ها و زمینه‌های مختلف توسعه روز افزون داشته است از خود کفایی اقتصادی و ۲۵ در صد تورم و نرخ سرسام آور بیکاری و ساخت و تولید کارخانه‌ها و شرکت‌های مهرورزی و دانش فن آوری هسته‌ای تا انواع و اقسام سکنجه ها و کشتارها و اعدامها در کشور ما رکورد جهانی را شکسته و به احتمال زیاد همین یکی دوسال جائزة صلح نوبل را یکایک! دست اندرکاران زحمت کش عرصه‌های مختلف حاصل خواهند کرد.

هنر آدم کشی در کشور عزیز ما از لحاظ کمی و کیفی در جهان بی سابقه است، تاریخ و حتی آرشیوها و پستوهای صدها سال گذشته را نیز اگر واکاری کنیم به كوري چشم استالین وچاوشسکو طی این سی سال رکوردار یکه‌تاز این هنر ما بوده ایم!.

شخصیت واجب الاحترام حاج صادق خلخالی نيز جزو عتیقه های تاریخ است! ایشان از هر لحاظ استثنایی بود، چون حکم خود را از نماینده امام زمان (عج) و فرزند گرامی حضرت زهرا (س) دریافت کرده بود لذا خوشبخت و خوش نصیب بودند کسانی که بوسیله ایشان دارفانی را ترک می کردند.

تعداد درجه داران و افسرانی که از ارتش طاغوت توسط ایشان اعدام شدند جز خود ملک الموت شخص آقای خلخالی هم آمار نداشتند، اکثر اعدامها دسته جمعی انجام می شد تا اینکه طرف نترسد! اون وقتها هیچ کس حاضر نمی شد تنها پای جوبه دار یا کنار دیوار یا دشت پرخار برود همه دوست داشتند گردانی و دسته جمعی بروند.

اعدامهای سال ۶۷ مجاهدین خلق در زندانها (به صرف نظر از اختلاف ما با آنها) به خواهش و تقاضای خودشان دسته جمعی انجام می شد! خوب تنهایی آدم می ترسه! در این میان خواهران کمتر از برادارن نبودند فرقش این بود که برادران را مجرد اعدام می کردند اما خواهران بدون استثنا، و با فتوای مراجع ابتداء توسط برادران روحاني و سپاهی و بسیجی ازدواج مؤقت می شدند و به حجله مي رفتند و شب زفاف می گذراندند فردا صبحش تیر باران می شدند!

آقای منتظری هم آگر در باره این اعدامها اعتراض نمی کرد امروز رهبر می بود اما گویا تقوای ایشان کم بود که زبان به اعتراض گشود و رهبری را از دست داد!

اعدامهای کردستان و بلوچستان در اوایل انقلاب لازم بود و گرنه کسی سرجایش نمی نشست! هی می گفتند ما هم آدمیم! ما هم پست می خواهیم! مسجد می خواهیم! و از این حرفها.

اعدامهای مختلف دیگر از جمله تیرباران مسجد جامع لنکه و شهادت ۱۷ نماز گذار واجب بود و اگر نه هوس شهروندی آرامشان نمی گذاشت.

تیرباران مسجد مکی زاهدان و شهادت طلاب فرض بود و إلا می رفتند مشهد مسجد شیخ فیض را تجدید بنا مي كردند!.

اعدام بلوچها به نام قاچاق فروش که خیلی لازم بود و إلا هر بلوچ با ۱۵ تا بچه تا حالا کویر کرمان را هم شهر سازی می کردند! و مواد مخدرهم هم از بین نمی رفت!

(حاشيه: ظریفی می گفت از هر ۱۰۰ تا روحانی شیعه ۹۸ تاش تریاکی و شیره ای هستند بخصوص از سنین ۳۰ به بالا؟ سؤال این است که این ماده خامش از کجا تهیه می شود؟!).

اعدام افغانی‌ها به نام قاچاق فروش از اوجب واجبات بود چون بعضی‌ها کشور را به افغانستان تبدیل کرده بودند مسجد و مکتب خانه و حفظ قرآن و نماز پنج وقت و نماز عید و غیره باید به حسابشان رسیده می‌شد!

اعدام علما و روشنفکران اهل سنت که برای بقای نظام واسلام ناب محمدی واجب بود و إلا کشور می شد مرکز وهابیت! البته هر کدام از این بزرگواران مجرم! به روش خاصی شهید می شدند یکی مثله و یکی ترزیق مواد مخدر و یکی رگبار و یکی تصادف و یکی با بنزین و آتش (کیانی زاهدان) و غیره.

اعدام سرداران بلوچ و افراد مهم از میان قبایل مختلف برای راه انداختن مانور بلوچ کشی خیلی لازم بود شه بخش و نارویی و براهوی و غیره هر قبیله با قبیله دیگر درگیر بود هر قریه با قریه دیگر جنگ مسلحانه داشتند! علت چی بود کسی نمی فهمید (کاری که قرار است امروز در کردستان شروع شود) حتی شهادت بعضی علماء را به نام خود اهل سنت تمام کردند و بعضی ها را با هم درگیر کردند تا شوراهای حل اختلاف درست شد! اون هم زمانی که خود علماء ابتکار عمل را بدست گرفتند. ترور شیخ علی دهواری را هم وسوسه کردند که فلانی‌ها کشتند!.

و امروز اعدام و ترور علمای کردستان واجب به نظر می‌رسد، چون مردم کردستان بیدار شدند و می‌فهمند که شافعی و حنفی و صوفی و اخوانی وسلفی اهل سنت هستند لذا هزینه این فهمیدن شان را باید بپردازند چرا می‌فهمند؟! نباید بفهمند باید أبد الدهر در جهل مرکب بمانند!.

زنده شدن و بیدار شدن جرم است، وحدت و اتحاد داشتن جرم است اختلافات داخل خانه را در داخل حل کردن جرم است! باید مثل اندلس بشویم و هر جناح، جناح دیگر را متهم کند و بکشد و سلاح و امکانات هم از دشمن مشترک بگیرد!!

اگر خود اهل سنت مثل بعضی ها هنر آدم کشی می‌داشتند و دیگران را تکفیر می کردند و می کشتند باید اول سراغ کسانی می رفتند که خارج منطقه وارد هر منطقه شده و در آن فتنه به پا می کنند و تخم اختلاف و تفرقه می کارند!.

اینکه آدم کشی از پشت مرزها وارد شود ناممکن نیست اما تجربه نشان داده که ما در این زمینه خود کفا هستیم نه تنها خود کفا که در هنر آدم کشی کما و کیفا در جهان استاد شناخته شده ایم، پس دشمنی که به دنبال اختلاف و تفرقه می گردد داخلی است البته منطقه ای نیست ممکن است رسمی نباشد سعید امامی هم که رسمی نبود! اما از سوی یک جناح رسمی حمایت می شود و فتوا می گیرد و مثل ابن ملجم عاشق ثواب و بهشت هم هست!

پس اهل سنت بیدار شده است و به جرم بیدار شدن باید تنبیه شود! در کردستان در بلوچستان در در شمال در جنوب و هرجایی که سنی بیدار شد و فهمید که اختلاف فکری و عقیدتی و قبیله‌ای را خداوند برای تنوع ایجاد کرده، و فهمید که تاریکي را با روشنایی باید زدود نه با گلوله و فهمید که بدعت را با علم و دعوت و محبت باید تصحیح کرد نه با فتوا و کینه و موضع گیری خصمانه، این سنی باید تنبیه شود! باید برادرش علیه او تحریک شود باید متهم شود باید شخصیتش خورد شود! باید بر عقل و فکر و دانش و بیداری اش قفل زده شود! زیرا که مصالح سود جویان را تهدید می کند.

به نظر ما این کشتارها و ترور ها ربطی به شیعه و سنی ندارد، کسانی که می‌خواهند سود ببرند همچنانکه سنی را می‌کشند شیعه را هم می‌کشند، شیعه مظلوم کم نداریم، این سود جوست که برای مصلحت خود و گروه و جناح خود شیعه و سنی هر دو را قربانی می‌کند!.

به اميد آنکه یکایک آحاد ملت اعم از شيعه و سني ما با بیداری و هوشیاری و با حفظ وحدت و انسجام خود جلو توطئه هاي جناحها و افراد سودجو و فرصت و كينه پرور را بگیرند. و دشمنان اسلام را مأیوس کنند

Advertisements
نوشته شده در مناسبتها. Leave a Comment »

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

 • مجموعه تالیفات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات استاد

  مجموعه کتب ترجمه شده توسط استاد در یک فایل

  مجموعه ترجمه های استاد

  مجموعه مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه مقالات استاد

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات

 • %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: