همسر امام زمان بازداشت شد!

در تاریخ 8/9/2009 میلادی در سایت http://www.mohakeme.com مطلبی دیدم با این عنوان «من همسر امام زمان (عج) هستم» ابتداء خلاصه ای از این مقاله را تقدیم حضور شما می کنم: این زن سعی می کرد با برگذاری جلسات خصوصی و ادعای همسری امام زمان و داشتن علم لدنی باعث تخریب اعتقادات و برهم زدن تعادل روحی خانواده ها بشود او همچنین ادعا می کرد فرزندش فرزند امام زمان (عج) ست!.

یکی از مریدان همسر امام زمان می گوید: آن اوایل هر شب به من پیامک های عاشقانه می زد (و هنگام ملاقات) مرا در آغوش می کشید!

او می گفت: امام زمان (عج) مرا انتخاب کرده اند و با من ارتباط مستقیم دارند! من ایشان را می بینم می خواهند مرا ببرند! این خیلی زود اتفاق می افتد. محیا دختر من از ذریه معصومین است، وظیفه من این است که برای امام زمان سرباز جمع کنم!

وی مدتی صیغه یکی از هوادارانش که پسری 22 ساله بود شد!. شاهدان عینی می گویند این خانم همسر سومش را موش خانه صدا می کرد!. و از او برای پذیرایی از دختران و زنانی که به محضرش! می آمدند بهره می برد!.

به من می گویند باید تنها بروی ولی من چون حس انسان دوستی و محبت زیادی دارم که خاص معصومین است نمی توانم این مسیر را تنها طی کنم و می خواهم عده زیادی را ببرم. جنس من در ظاهر مثل شما از گوشت و پوست است (ولی) من زمینی نیستم. رفتار من آموختی نیست من از جنس پلاسمایی هستم و هرگز نمی پوسم! سر انجام این همسر امام زمان (عج) بازداشت گردید. تا اینجا برگرفته از مقاله مذکور بود.

و اما حاشیه ما: خدمت عاشقان حضرت مهدی موعود امام زمان عرض می شود که فرق این زن با شماها چیست؟! چرا باید او دستگیر و زندانی شود و شما به نام امام زمان حکومت و درآمد داشته باشید؟! بویژه خدمت آیات عظام و بازرگانان بزرگی که به نام دین و مذهب و عقیده از جیب ملت بیچاره نان می خورند و بساطی سرهم کرده اند عرض می کنیم که چطور است دروغ و کلاهبرداری شماها سزایش زندان و شکنجه نیست؟! یک زن بیچاره ای که با الهام از افکار و عقاید شما خواسته لقمه نانی برای خود و خانواده اش پیدا کند سزایش زندان و شکنجه است؟!

بیش از هزار سال است که شما دروغ تولد و غیبت امام زمان را جعل کردید و دارید از مردم کلاهبرداری می کنید! در برابر هیچ کس و نظام و قانونی هم پاسخگو نیستید! آنگاه اگر کسی همین کار شما را در سطح پایین تری انجام داد باید مجرم شناخته شود؟! دروغهای شاخداری که شما به امام زمان نسبت داده اید ریشه در کجا دارد؟! کار بجایی کشیده که با وقاحت مدعی می شوید که 250 آیه در قرآن کریم در باره این امام موهوم و افسانه بی ریشه وجود دارد! امامتی که خودش افسانه ای بیش نیست برای دنبش چطور 250 آیه وجود دارد؟! قرآن کریم در باره یک وهم و تخیلی که دونیم قرن بعد در اذهان عده ای بوجود خواهد آمد چرا 250 آیه باید مطرح کند؟! سود این شخصیت موهوم برای امت اسلامی چیست؟!

از هزار و دویست سال پیش که گویا ایشان در غار سامرا و اخیرا در چاه جمکران استراحت می فرمایند تا کنون چه سودی از ایشان به امت اسلامی یا حتی شیعیان اثناعشری رسیده است؟! کدام سود و استفاده ای است که از کانال غار سامر و چاه جمکران به سوی شیعیان سرازیر می شود؟! اگر ایشان تشریف نداشته باشند کدام خطرات جدی متوجه امت اسلامی و شیعیان اثناعشری می شود؟! و آنگهی شماهای که وجود چنین موهومی را فرض می کنید و برایش آیه و حدیث می تراشید و معجزه و کرامات جعل می کنید و اختیار کل این جهان را به او می سپارید پس چرا نمی گذارید پرسشهای طبیعی مردم مطرح شود و به آن پاسخ داده شود تا عقلا وجود این عفریت جنی همیشه زنده! را باور کنند!؟

اگر امام زمانی وجود دارد و کنترول این جهان و تمام ذرات کون و مکان در اختیار اوست پس چرا نباید غیر از خود شماها کسانی او را ببینند؟! اگر امام زمانی وجود دارد در کجا زندگی می کند؟ چرا در غار؟ یا ته چاه؟! چرا یکه و تنها؟ ایشان چه می خورد؟! چه می پوشد؟! غذا و لباسش را چگونه تهیه می کند؟! چه کسی برایش غذا درست می کند؟ چه کسی لباسهایش را می شوید؟ چه کسی ناخنها و موهای اضافه اش را می گیرد؟ کجا حمام می رود؟! از کجا خرید می کند؟! چه غذاهایی می خورد؟ چه میوه هایی دوست دارد؟! چند تا همسر دارد؟! همسرانش دائمی هستند یا صیغه ای؟ چند همسر دائمی دارد؟ چندتا صیغه ای دارد؟ چند تا فرزند دارد؟! از همسران صیغه ای هم فرزند دارد؟!

ایشان اگر در آغاز غیبت کبری 329 هجری ازدواج کرده باشد پس اولین فرزند ایشان باید بیش از هزار سال عمر داشته باشد! آیا فرزندان ایشان هم مثل خودش زنده هستند، و عمر زیاد می کنند یا اینکه عمر طبیعی دارند و فوت می کنند؟!، هر فرزند ایشان اگر بطور طبیعی صد سال عمر کرده باشد حد اقل ده نسل تا کنون عوض شده و هر نوه ایشان اگر دو فرزند به جا گذاشته باشد باید یک فامیل چندین خانواده ای داشته باشد!!.

همسران ایشان چی؟! آیا عمر طبیعی دارند و فوت می کنند یا اینکه مثل خود ایشان بیش از هزار سال عمر کرده اند و هنوز هم تا هنگام ظهور ادامه خواهند داد؟! اگر ایشان یک همسر دائمی و پنج همسر صیغه ای داشته باشند، و از هر کدام دو فرزند داشته باشند از ثبت احوال بپرسید که غار سامرا و چاه جمکران چقدر باید ظرفیت داشته باشد تا خانواده ایشان را در خود جای دهد؟!

هزاران پرسش بی پاسخ وجود دارد که هرچه شما بخواهید ادامه دهید بقول عربها مانند مطاط کش می خورد! حال این عروس خوشبخت که امام زمان از ایران انتخاب کرده معلوم نیست چندمین همسر ایشان است؟! اگر دوستان زندان اجازه بدهند خبرنگاران یک مصاحبه مفصلی با این همسر امام زمان انجام دهنم تا بخشهایی از زندگی اجتماعی و خصوصی ایشان که قطعا آموزنده خواهد بود را در اختیار ملت عزیز قرار دهیم!.

مها خانم کوچولو دختر امام زمان از این بانوی خوشبخت ایرانی نفهمیدیم چند سال دارد؟! این پرسش فقهی است که باید از مراجع عظام و ولی فقیه پرسید که آیا این فرزند معصوم علیه السلام که یک دختر است آیا می تواند برای جانشینی ولایت فقیه خودش را کاندید کند یا خیر!؟.

پس اجازه بدهید تا زمینه مصاحبه با همسر امام زمان مساعد شود تا بتوانیم ترتیب مصاحبه ای با دختر ایشان مها خانم را نیز بدهیم تا آن زمان با شما عزیزان خدا حافظی کنیم.

فقط توجه داشته باشید که از قرار معلوم از این پس ما شاهد حضور بخشی از خانواده امام زمان در درون جامعه خواهیم بود. و احتمالا فعالیت هایی نیز در بخشهای مختلف بویژه سیاسی و اقتصادی خواهند داشت!!.

مثلا ممکن است یک فرزند یا نوه ایشان اداره بعضی شرکتهای بزرگ اقتصادی را در دست بگیرد، یا اداره حوزه علمیه قم یا دانشگاه امام صادق یا وزارت ارشاد را در دست بگیرند، کارشناسان معتقدند ظهور امام زمان ممکن است شکل جزئی داشته باشد، یعنی ابتدا خانواده ایشان وارد بدنه حکومت بشوند و کم کم خود اعلان ظهور فرمایند. پس تا رسیدن اخبار تازه تری از خانواده امام زمان (عج) همه شما را به خداوند قادر توانا و شنوای دانا می سپارم.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

 • مجموعه تالیفات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات استاد

  مجموعه کتب ترجمه شده توسط استاد در یک فایل

  مجموعه ترجمه های استاد

  مجموعه مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه مقالات استاد

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات

 • %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: