مسابقۀ بزرگترین دروغ

يکم مهر 88 در سايت هاي شيعه مطلبي منتشر شد با تيتر: «موساد و عربستان در به در بدنبال امام زمان (عج)!!!!». اگر چشمان خسته خود را با آن سرمه نکرده ايد هر چه زودتر اين کار را بکنيد! بخشهايي از آنرا با هم مي خوانيم:

«سازمان اطلاعات و جاسوسي رژيم صهيونيستي مشهور به موساد تحقيقات گسترده اي را در خصوص حکومت امام زمان (عج) و علايم ظهور آخرين منجي به انجام رسانده است! بر اساس تحقيقات سازمان جاسوسي اسرائيل فردي که در اعتقادات کليه اديان آسماني!! و ملل جهان!! از او به عنوان آخرين منجي!!! ياد مي شود قطعا همان امام زمان شيعيان است!!!!.

نتايج اين تحقيقات اخيرا در دست مقامت امريکايي يمني و عربستاني نيز قرار گرفته تا با اقدام به موقع مانع قيام سيد يماني در عربستان يا يمن گردد!! از همين رو عربستان با هدف جلوگيري از ظهور امام زمان و قيام سيد يماني پيش از اين ظهور دست به عمليات جديدي در ميان شيعيان مناطق مختلف زده تا به شناسايي پيش از موعد اين قيام دست يابد!!!. عربستان اخيرا دست به بازداشت برخي شيعيان زده و آنها را در بازجويي ها براي رسيدن به سر نخي از محل مخفي گاه امام زمان (ع) تحت فشار قرار ميدهد!!!!. (خنده ممنوع)

براساس همين تحقيقات موساد به اين نتيجه رسيده است که سيد حسن نصر الله همان سيد يماني است!!! و سيد علي خامنه اي همان سيد خراساني است که قبل از ظهور امام زمان (ع) با سپاه خود قيام مي کنند!!!.(تعجب هزينه سنگين دارد).

اطلاعات مذکور اخيرا توسط يکي از کارکنان موساد که در تحقيقات انجام شده مشارکت داشته افشا شده است».!!!. اين بود فشرده خبر مذکور.

و اما فرافکني ما: بايد اعتراف کنم که در ليست طولاني بي هنري هاي اين نويسنده يکي هم جهل مطلق به محل اختفاي حضرت أبا صالح حجت بن الحسن العسکري است، قسم بخورم حانث نمي شوم که هيچ اطلاعي از محل اختفاي حضرتش در اختيار ندارم!.

بنده متأسفانه آدم عجولي هستم و هميشه زود قضاوت مي کنم و در ضمن دشمن مطالعه هم هستم!، لذا در اولين وهله که عنوان مذکور را ديدم «موساد و عربستان در بدر بدنبال امام زمان (عج)»!!! تصور کردم که ايشان شناسايي شده و محل اختفاي حضرت لو رفته که حالا موساد و عربستان از سر عناد و دشمني مي خواهند حضرت را دستگير کنند!!!.

قبل از اينکه با موساد و مقامات عالي عربستان تماس بگيرم و آنها را از اين اقدام نسنجيده و خطرناک باز دارم به مشورت يک مشاور هيچ چيز نفهم به مغز خود فشار آوردم و مقاله را خواندم!، ديدم نه خوشبختانه هنوز حضرت لو نرفته، ولي گويا رد پايي از ايشان در عربستان پيدا شده و شيعيان عربستان مخفيانه با ايشان تماس دارند! به همين دليل مقامات عربستان در به در به دنبال ايشان مي گردند و نه تنها از شيعيان عربستان که حتي از موساد نيز کمک مي گيرند.

در گذشته هاي دور که رسانه هنوز به شکل و شمايل امروزيش متولد نشده بود معمولا هر حاکم، عيار و دلقکي در اختيار داشت که علاوه از ساير اسباب سرگرمي مانند اسب سواري و شمشير بازي و شعر و شاعري با هنر خود مجلس شاه را گرم مي کرد و با نقل و قول و اختراع دروغهاي شاخدار و جديد حال و هوايي به مهمانان شاه مي بخشيد. گويند: در يکي از مجالس پادشاهان قديم دوتا دلقک باهم به مسابقه پرداختند مسابقة بزرگترين دروغ! يکي گفت:

پدر بزرگ مرحوم من کشاورز ماهري بود و از فن و فوت زرع و کشت چيزهاي فراوان مي دانست، در يکي از سالها زمين چقندر قند پدر بزرگ به حدي رشد کرد که يک عدد چقندر را دم طويله گذاشته بودند که گاو شخمي از طويله بيرون نرود اما گاو چقندر را توخور کرده و از وسط آن از طويله بيرون رفته بود!!!!.

دومي گفت تمام شد؟! همين بود؟! گوش کن پدر بزرگ من سالهاي متمادي به بازرگاني بين شام و يمن مشغول بود. آن زمانها اسب و قاطر و الاغ خيلي کم بود وسيله کم خرجتر براي حمل و نقل کالاي بازرگاني خروس بود!!، از بس که پدر بزرگ زياد رفت و آمد مي کرد پشت خروس زخم شد، طبيبي گفت: برگ درخت جوز بسايد و از آن معجوني بسازد و بر پشت خروس بمالد افاقه خواهد شد!.

چنين کرد که از قضا روزگار مدتي بعد درخت جوزي بر پشت خروس روييد به مشورت طبيب و با مهارتي که از کشاورزي داشت درخت را پرورند و از بار جوز درخت که بر پشت خروس بود امرار معاش مي کرد!!! روزي رفت بالاي درخت و ديد کلاغ لانه کرده و در ميان لانه کلاغ چند بوتة (جلينگ) هندوانه روييده و هندوانه ها بزرگ شده هوس کرد هندوانه بخورد. تا کارد به هندوانه زد کارد افتاد داخل هندوانه و گم شد!!!، پدر بزرگ کفشهايش را در آورد و براي يافتن کارد به داخل هندوانه رفت با کمال شگفتي ديد اينجا شهر و بازار و کوه و جنگل و حوزه و دانشگاه است! و مردم خيلي سرگرم زندگي هستند!!.

سالها گذشت و پدر بزرگ که در آغاز جواني اشت بود همانجا ازدواج کرد و پدر و ساير عموها و عمه ها همانجا متولد شدند و پدرم داماد شد و من و ساير خواهر برادرانم متولد شديم سر انجام پدر بزرگ سر پيري تصميم گرفت به زادگاه خودش بازگردد با کمک بعضي روايت هاي بحار الأنوار علامه مجلسي راه باز گشت را پيدا کرد و همه ما را با يک هواپيماي اختصاصي به زادگاه خودش باز گرداند!.

اين بود دوست عزيز سرگذشت پدر من! حالا نظر سنجي کنيم ببينيم کدام دروغ بزرگتر است؟! نوه چقندر کار گفت عزيز دل برادر اگر مي فهميدم که خانواده تو با مجلسي و کليني و حوزه رابطه دارند هرگز جسارت نمي کردم مسابقه بگذارم! حال نه تنها اعتراف به شکست مي کنم که به نسلهاي بعدي ام وصيت مي کنم که با هيچ شيعه اي در موضوع دروغ و توليد و اختراع و پرواز دادن دروغ مسابقه نگذارند! چون در اين ميدان شماها هميشه برنده بي رقيب بوده ايد و تا ابد خواهيد ماند. پايان مسابقه.

و اما ربط اين مسابقه به موضوع مورد بحث چيست؟ بايد ته! قيق!! نمود و نظرسنجي کرد! مشاور ما که بي سوادتر از خود ماست معتقد است تيتر سايت البرز: «موساد و عربستان در به در بدنبال امام زمان (عج)»!!!! را مي توان براي چنين مسابقه اي نامزد نمود! مشاور ديگر که تحصيلات حوزوي دارد و کارشناس دروغ است بر اين باور است که در مطلب مذکور چندين دروغ وجود دارد:

شما زحمت بکشيد مقاله يا خبر را با دقت بخوانيد و بگرديد و تعداد دروغ هاي استانداردش را بشماريد تا از طريق دواير مربوطه و سلسله مراتب اداري به يونسکو پيشنهاد کنيم آنها را جزو آثار عتيقه در موزه خود با تابلو و قاب طلايي بزرگ به نمايش بگذارند!

پس منتظر سليقه دروغ شناسي و دروغ شماري شما و شروط استاندارد دروغگويي و دروغ شناسي هستيم. در صورت بروز هر گونه مشکل مي توانيد از سايت البرز و اخواتش و کارشناسان و محققان چيره دست آن موسسات گرانمايه کمک بگيريد.

لطفا علاوه بر دعاي فرج دعاي کرج را هم بخوانيد.(معرفي دعاي کرج= خدايا به موساد و عربستان توفيق دسترسي به امام زمان (عج) و کشف مخفي گاه ايشان را عنايت مکن. و کاري بکن که حضرت هميشه در قم و کاشان و کرج اقامت داشته باشند.

Advertisements
نوشته شده در طنز آخوندي. Leave a Comment »

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

 • مجموعه تالیفات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات استاد

  مجموعه کتب ترجمه شده توسط استاد در یک فایل

  مجموعه ترجمه های استاد

  مجموعه مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه مقالات استاد

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات استاد در یک فایل

  مجموعه تالیفات و ترجمه ها و مقالات

 • %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: